Vill du prata med en expert inom fjärrvärme i din region? Här hittar du kontaktinformation till specialister som kan hjälpa dig med alla dina frågor som rör fjärrvärme.

Dina energiexperter

Malmö

Bild på Victor Ringdahl energiexpert i Malmö

ENERGIEXPERT MALMÖ

Victor Ringdahl
0730-53 43 11
victor.ringdahl@eon.se

Bild på Tim Tiger energiexpert Malmö

ENERGIEXPERT MALMÖ

Tim Tiger
0703-01 70 87
tim.tiger@eon.se

bild på energiexpert Mats Portland Malmö

ENERGIEXPERT MALMÖ

Mats Portland
0725-09 30 33
mats.portland@eon.se

Bild på energiexpert Saso Stojanovski Malmö

ENERGIEXPERT MALMÖ

Saso Stojanovski
0730-758725
saso.stojanovski@eon.se 

Norrköping och Söderköping

bild på energiexpert Ulf Andersson Malmö Norrköping/Söderköping

ENERGIEXPERT NORRKÖPING/SÖDERKÖPING

Ulf Andersson
0761-02 08 41
ulf.andersson@eon.se 

bild på energiexpert Maria Höög Norrköping/Söderköping

ENERGIEXPERT NORRKÖPING/SÖDERKÖPING

Maria Höög
0738-41 86 92
maria.hoog@eon.se

bild på energiexpert Magnus Löf Norrköping/Söderköping

ENERGIEXPERT NORRKÖPING/SÖDERKÖPING

Magnus Löf
0703-08 26 09
magnus.lof@eon.se 

Stockholm

bild på energiexpert Anders Enström Stockholm

ENERGIEXPERT STOCKHOLM

Anders Enström
0706-26 51 46
anders.enstrom@eon.se 

bild på energiexpert Peter Karlsson, Stockholm

ENERGIEXPERT STOCKHOLM

Peter Karlsson
0722-14 47 59
peter.karlsson1@eon.se

bild på energiexpert Peter Norrenge

ENERGIEXPERT STOCKHOLM

Peter Norrenge
0703 569489
peter.norrenge@eon.se 

Örebro, Kumla och Hallsberg

bilder på energiexpert Henrik Svenman Örebro, Kumla, Hallsberg

ENERGIEXPERT ÖREBRO/KUMLA/HALLSBERG

Henrik Svenman
0705-25 19 36 
henrik.svenman@eon.se

bild på energiexpert på Sarah Ekerbring

ENERGIEXPERT ÖREBRO/KUMLA/HALLSBERG

Sarah Ekerbring
0730-20 84 93
sarah.ekerbring@eon.se

bild på energiexpert på Peter Johansson, Örebro, Kumla, Hallsberg

ENERGIEXPERT ÖREBRO/KUMLA/HALLSBERG

Peter Johansson
0705-25 89 30 
peter.j.johansson@eon.se

bilder på energiexpert Erik Jörstad, Örebro, Kumla, Hallsberg

ENERGIEXPERT ÖREBRO/KUMLA/HALLSBERG

Erik Jörstad
0761-36 07 48 
erik.jorstad@eon.se

Fler energilösningar för ditt företag

Helhetslösningar för fastigheter

Med E.ON Next hjälper vi er skapa framtidens hållbara fastigheter med allt från solceller och laddstationer till smart energistyrning.

Fjärrkyla

Med fjärrkyla köper ni kyla som är klar att använda direkt – enklare kan det inte bli.

TotalKyla

Lösningen för dig som vill fokusera på kärnverksamheten. Vi tar hand om allt från etablering till drift.